KOŚCIELISKO - nowy dom - dom

Jestem zainteresowany tą ofertą
Twój e-mail:

Twój nr telefonu

Imię i nazwisko
Udostępnij:
google plus mail
Oferta nr:
707
Rodzaj:
dom
Lokalizacja:
KOŚCIELISKO - nowy dom
Media:
Powierzchnia działki:
655
Powierzchnia:
200 m2
Cena:
990 000 zł
Opis:
Dom do zamieszkanie dla rodziny wielopokoleniowej lub doskonały pod wynajem dla turystów.

Wolnostojący o pow. ok. 200 m2 dz. pow. .655 m2 , murowany , w stylu regionalnym, trzy kondygnacje mieszkalne oraz przyziemie.
Działka zagospodarowana, ogrodzona i w pełni utrzymana z parkingiem i wjazdem wykonanym z kostki brukowej-betonowej.
W przyziemiu znajduje się duża sala wielofunkcyjna –jadalnia z aneksem kuchennym oraz wydzieloną częścią rekreacyjną, oraz pomieszczenia techniczne - kotłownie oraz gospodarczo - magazynowe.

Łączna powierzchnia przyziemia wynosi 75,30 m2. Przyziemie posiada oddzielne wejście połączone z resztą budynku klatką schodową.
Parter : wejście główne wraz z schodami od frontu budynku. Za drzwiami oddzielającymi część mieszkalną od klatki schodowej znajduje się obszerny przedsionek prowadzący do trzech pokoi odpowiednio 2, 3 i 4 osobowych oraz do jasnej łazienki. Łączna powierzchnia kondygnacji parteru wynosi 62,30 m2.
Przestrzeń pierwszego piętra jest zaaranżowana podobnie do parteru, a łączna powierzchni ok. 55,00 m2.
Na najwyższej kondygnacji poddaszowej znajdują się dwa kameralne pokoje 2 i 1, łączna powierzchnia kondygnacji wynosi 14,50 m2.
Media : woda, szambo ( kanalizacja w trakcie podłączenia ), CO: piec na ekogroszek ( lub alternatywnie piec na gaz ).
Doskonała lokalizacja ok. 3 km od centrum Zakopanego , bardzo dobry dojazd, blisko wyciągów narciarskich, widok na panoramę Tatry, obiekt w zabudowie domów jednorodzinnych.

Kontakt w sprawie oferty : 602 441 440

Oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i może podlegać aktualizacji. Oferta nieruchomości stanowi jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego
^