Kościelisko - apartamenty - nowe budownictwo

Jestem zainteresowany tą ofertą
Twój e-mail:

Twój nr telefonu

Imię i nazwisko
Udostępnij:
google plus mail
Oferta nr:
847
Rodzaj:
apartamenty - nowe budownictwo
Lokalizacja:
Kościelisko
Media:
Powierzchnia:
88,70 m2
Cena:
580 000 PLN
Opis:
Segmenty mieszkalne skierowane dla rodziny lub jako inwestycja pod turystykę - wynajem krótkoterminowy .

Doskonała lokalizacja , ciche spokojne miejsce w doskonałym połączeniem z centrum Zakopanego .
Pow. 88,7 m2 ;( w tym trzy poziomy mieszkalne oraz przyziemie gospodarcze z garażem.

Lokale posiadają prostą i atrakcyjną formę o funkcjonalnym układzie, co umożliwia dowolną aranżację i dostosowanie mieszkania do indywidualnych potrzeb.
Każdy segment mieszkalny posiada własny autonomiczny taras z desek modrzewiowych 12 m2 oraz przynależny ogródek.

Budynek oprócz części sypialnej i mieszkalnej posiada przyziemie, które może pełnić funkcję garażu, pralni, pomieszczeń technicznych czy też zostać zaadoptowany według indywidualnych potrzeb na inną przestrzeń użytkową jak siłownia, domowe spa czy też pokój zabaw.

Wykończenie :
drzwi wejściowe do klatki aluminiowe, drzwi wewnętrzne antywłamaniowe GERDA,okna i drzwi balkonowe PVC trójszybowe, okna dachowe Fakro,okno i drzwi na taras na parterze wyposażone w okiennice, brama garażowa uchylna, stalowa sterowana ręcznie, docieplona, sufity poddaszy z zabudowy G-K docieplone pianą natryskową PIR,rynny z blachy stalowej powlekanej, rury spustowe PVC, drzwi wejściowe do klatki aluminiowe, drzwi wewnętrzne antywłamaniowe GERDA,
okna i drzwi balkonowe PVC trójszybowe,okna dachowe Fakro,
okno i drzwi na taras na parterze wyposażone w okiennice,brama garażowa uchylna, stalowa sterowana ręcznie, docieplona.

Instalacje , media: wodne zasilanie z lokalnej studni głębinowej pompą przez zbiornik hydroforowy, ciepła woda użytkowa z bojlera elektrycznego, ogrzewanie elektryczne, kanalizacja sanitarna przyłączona do sieci gminnej,kominy spalinowe – systemowe,przewody wentylacyjne – systemowe, elektryczna, oświetleniowa i gniazd wtykowych, telefoniczna/ komputerowa, oraz RTV. W budynku istnieje możliwość instalacji grzewczej tradycyjnej, kotłownia typu ekogroszek, pellet
Stan:do wykończenia.

Cena: 580 000 PLN cena brutto zawiera 8% VAT

Informacje :
Mozgawa Marzena
tel. 602 441 440

Oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i może podlegać aktualizacji. Oferta nieruchomości stanowi jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

^